Reference

Vendula Kociánová 

Průvodkyně životem a hojnosti

Kačenku jsem potkala na dovolené, kde jsme trávily chvíle ve sdíleném pokoji. Brzy jsme si padly do oka a dnes velmi ráda navštěvuji její masáže. Připadám si jako v maminčině nárůčí, často brzy usínám a jen nechávám její zázračné ručičky pracovat nejen s tělem, ale i s mou energií. Děkuji a kdo máte rádi domácí bezpečné prostředí a jemnou empatickou náruč, rozhodně doporučuji!

Kristýna Beznaková
Fyzioterapeutka

Môžem úprimne odporučiť ďalším klientom, ktorý majú niake zdravotné problémy. Profesionálny, milý a priateľský prístup Spokojná s vyšetrením, diagnostikou problému až do hĺbky psychosomatiky v čínskej medicíne. Pravidelnosť pri aplikacií akupunktúry, čínskych bylín a odporúčaní k ďalšej terapii. Spokojná s pokrokom u liečení problémov. Vynikajúca a uvoľňujúca lymfodrenaž chodidiel, kde naozaj človek cíti že to s ním niečo robí. Kvalitná aplikácia a skúsenosti.

Vrele odporúčam každému, kto nechce do seba pchať niake tabletky lieky a podobne farmaceutické svinstva, či sa chce vyhnúť niakým operáciam a riešiť problémom aj inou formou.

Marta Nováčková

Zdravotní sestra

Dobrý den i večer všem, kteří chtějí něco vědět o schopnostech paní Katky. Začala jsem k ní chodit přibližně před půl rokem na čínskou medicínu. Nedávno jsem absolvovala i lymfatickou reflexní masáž chodidel. Po dalších šesti týdnech, aniž jsem jakkoli změnila svůj jídelníček, jsem najednou zjistila, že mi padají kalhoty a musela jsem si pořîdit menší oblečení. Všechno mě přestalo bolet i záda. A to mám v dg. dvojí výhřez meziobratlových plotének. A protože na takové zázraky nevěřím, tak příčinou těch změn jsou kouzelné ruce paní Katky.

Simona Hořínová

Pracovnice KHS

K paní Katce jsem začala chodit před pár měsíci na čínskou medicínu. Pokud stejně jako já hledáte alternativnu, protože už nemáte jiné možnosti, nebo chcete zvolit jinou cestu bez chemických léků apod. určitě jste na správném místě. Katka je laskavý, empatický člověk, který pomůže nejen vašemu tělu, ale pohladí i vaši duši :)

Petra Bojdová

účetní, masérka

Katku jsem poznala na masérském kurzu shiatsu masáží. Jelikož jsem se potýkala se zdravotními potížemi, nabídla mi pomoc. Od té doby k ní chodím na reflexní lymfu, která mi pomáhá stahovat otoky. Také mi velmi pomohla při blokaci zad a se stavy migrény přes čínskou medicínu. No a teď nevím jak to bude mít s časem, protože po kurzu španělská masáž hlavy, kterou jsme taky absolvovaly spolu, se k ní asi nastěhuju. Má malé, ale silné ruce, se kterými umí zázraky.

Ivana Sobotková

účetní

Čínskou medicínu jsem vyhledala a na Kateřinu jsem se obrátila proto, že mi trnul malíček na levé ruce.Vyzkoušela jsem různé možnosti, jak se zbavit tohoto divného a nepříjemného pocitu, nicméně se mi to nedařilo. No a díky Kateřině jsem našla nejen řešení tohoto problému, malíček je v pořádku, a zároveň, jako bonus, mám teď i kvalitnější spánek a únava je pryč. Děkuji.

Klientka Ivana

Štěpánka Švédová

nákupčí

Na paní Kateřinu jsem dostala kontakt od dlouholeté kamarádky. Potýkala jsem se s bolestmi kolene a vzhledem k mé velké fyzické zátěži jsem tento problém chtěla odstranit. Začala jsem docházet na terapii pomocí Tradiční čínské medicíny. Bohužel jsem zjistila, že koleno nebyl hlavní problém. Mé tělo dlouhodobě strádalo a jako vytrvalostní běžec jsem byla neustále bez energie. Zjistili jsme,že v mém těle je nedostatek krve a tělo nemá z čeho "brát"..Možná tyto problémy souvisely i s psychickou stránkou, kdy jsem se vyrovnávala s rozchodem po 5 letém vztahu. Její akašický vhled mi pomohl si uvědomit, že spousta našich problémů a nejenom těch zdravotních je především v naši hlavě a je jen na nás, jak se k problému postavíme. Její péče mě vrací zpátky do hry. Upravila jsem jídelníček, nasadila supplementy, které přispívají k dostatečné tvorbě krve v těle, cítím se silnější při sportovním výkonu, ale hlavně se cítím lépe po psychické stránce. Je to jen na nás, jak se k problému postavíme.Trvalo mi to dlouho, ale postavila jsem se čelem a to právě i díky pani Kateřině, za což jí patří velký DÍK.Y


Ivana Švédová

Manažer / Nákupčí

Paní Kateřinu jsem vyhledala na doporučení své dcery, která nevěří na zázraky, ale z přístupu a pomoci paní Kateřiny byla nadšená tak, jakoby by byla jednoho zázraku přítomna. To mne velmi zaujalo. Mě primárně trápilo rameno a loket pravé ruky. Zašla jsem k paní Kateřině na diagnostiku a začla pravidelně docházet na terapii podle Tradiční čínské medicíny. Příčinu jsme odhalily, bolest jsme vyřešily a dokonce se mi výrazně zlepšila hybnost pravé ruky, z čehož mám velkou radost, protože mne nelimituje při cvičení mé oblíbené jógy. Cítím na sobě celkové zlepšení. Jsem méně unavená, dobře spím, a celkově jsem spokojenější. Vyzkoušela jsem také reflexní lymfatickou masáž a jsem naprosto nadšená. Při odchodu mi připadalo, že se vznáším nad zemí, jak lehké jsem měla nohy. Úžasný pocit.

Kateřina je profesionál, který to co dělá, dělá s láskou a pokorou. Jsem velmi ráda, že mi přišla do života. Vřele doporučuji.

Alena Fiedlerová

ředitelka CSP

K setkání s Katkou mě dovedly zdravotní problémy, ale hlavně osud. Hledala jsem někoho na cvičení SM Systém. A od toho byl jen krůček k tradiční čínské medicíně a cvičení Čchi kung - tohle vše totiž Katka umí. Je fajn jako člověk, skutečně se o vás zajímá a s grácií přijímá, kdo jste. Po třech měsících jsem klidnější, uvědomila jsem si, jak chci využívat dále svou energii, cítím se silnější. Je fajn potkat někoho takového.

Sylva Neubauerová

učitelka plavání

Na lekce Qigongu docházím ke Katce pravidelně třetím rokem. Je tady příjemné prostředí, fajn lidi a na každou lekci se opravdu těším. Po cvičení se cítím nabitá, pozitivně naladěná a velkým přínosem je mi fyzická i psychická pohoda. Určitě doporučuji vyzkoušet, stojí to za to