O mně

Dobrý den,

vítám Vás na svých stránkách.

Jmenuji se Kateřina Krištof Foltová. Anaona je jméno, které mne navštívilo v průběhu mé životní cesty jako jméno podporující (a proto je součástí této webové domény). Dnes však už vím, že to nejryzejší a nejvíce podporující ve mě je bezejmenné.

Jsem ženou, průzkumnicí a badatelkou života, kterou život vedl skrz různé lekce a události k velkým bytostným proměnám. Stará verze nespokojené a nemocné ženy musela nejprve "vnitřně zemřít", aby se mohla Katka rozpomenout na svou podstatu a žít spokojeně a ve zdravém těle.

K největším transformacím, díky kterým dnes dokážu porozumět lidské duši a její podstatě docházelo v období mého života, kdy jsem se vědomě rozhodla spojit s aspektem bdělého pozorovatele ve mě, a skrze tuto činnost jsem postupně objevovala nástrahy vnitřních programací podvědomí, které způsobovaly v mém životě nespokojenost a nemoci.

Díky novým přenastavením jsem svůj život změnila zcela od základů a to, co jsem začala stavět z jiné úrovně vědomí mi nyní dává hluboký smysl, neboť se do mého života manifestovala radost, klid a vnitřní mír.

Díky své transformaci jsem si osvojila řadu technik a přístupů k rozklíčování toho, co vytváří v životě člověka nesoulad a opakované karamboly.

Ve své praxi jsem díky těmto přístupům schopna navést klienta k jeho vlastním niterným rozklíčováním toho, co mu v jeho životě blokuje tok energie správným směrem a postavení se do své vlastní duševní, tělesné a celkově bytostné rovnováhy.

Přístupy, které při své práci volím jsou ušité přímo na míru danému klientovi. Využívám sice nástroje různých metod (například Tradiční čínské medicíny), avšak pracuji především s danou individualitou klienta a ladím se na něj intuitivně a celistvě.

Některé z mých služeb také vycházejí z dlouholeté praxe v oblasti rehabilitace a lázeňství. Proto je-li to pro klienta podporující neváhám využít i těchto svých znalostí. Pro komplexnost v parxi používám regenerační a rehabilitační metody pocházející jak ze západní cvilizace, tak i tradiční přístupy z východního světa.

Po svých zkušenostech z praxe s klienty, ale taktéž se svou osobitou zkušeností, jsem ve vědomí toho, že lidská psychika je neoddělitelná od somatických - tělesných procesů a změn. Proto pracuji s klienty nejen na úrovni těla, ale inspiruji je k sebepoznání své celistvosti, přijetí zodpovědnosti za své zdraví z vícero úrovní, a přijímání podpory ze svého vlastního Univerzálního zdroje.

Z mé odbornosti a praxe:

- po studiích na Střední zdravotnické škole v oboru Všeobecná zdravotní sestra jsem pokračovala studiem na Vyšší odborné škole v rehabilitačním oboru Ergoterapie. Následně v praxi jsem však byla zaměstnána cca 14 let na úsecích Fyzioterapie, a to jak v ambulantní sekci tak i v lázeňství. Převážně jsme se věnovala Individuální léčebné tělesné výchově s přístupem na neuro-fyziologickém podkladě. Mou klientelou byly všechny věkové kategorie, od mimínek až po dospělé.

- v mých 24. letech mne skrze čínské bojové úmění Taj-ji a zdravotní energetické cvičení Qigong úchvátil zájem o Tradiční čínskou medicínu /dále jen TČM/. Po několik let byla TČM pro mne jen zájmovou oblastí ke samostudiu. Avšak v roce 2016 mě životní cesta nasměřovala přímo ke studiu tohoto oboru. Studovala jsem v Brně pod vedením znalého specialisty Mgr. Petra Mokrého. Od roku 2018 se věnuji TČM aktivně ve své praxi.

- od svých 16 let jsem působila také jako instruktorka aerobiku, kalanetiky, pilates, později mě uchvátil i Zumba boom a působila jsem také jako Zumba instruktor. Vlivem svých životních procesů a změn jsem však těchto aktivit zanechala a již se jim nevěnuji.

Tančím si jen tak pro radost :-). Miluji bytí a procházky v přírodě. Nořím se ráda do studené vody. Udržuji své tělo v plynutí energií a zdraví skrze čínské zdravotní cvičení Qigong / Čchi-kung (který také předcvičuji).

___________________________________

Odborné znalosti (kurzy) v oblasti rehabilitace:

- Neurovývojová  terapie - NDT Bobath

- Spirální stabilizace - SM systém

- Kinezio taping

- Synergická reflexní terapie

- Panat metoda

- Thera Suit ( u nás v ČR známá např. jako Klim Therapy)

_____________________________________

Zájmové kurzy, studia:

- TČM - diagnostik tradiční čínské medicíny, dvouleté studium

studijní podsekce TČM:

- Lokalizace akupunkturních bodů

- Thuina - čínská celotělová masáž

- Reflexní masáž chodidel An Mo

- Baňkování podle terapeutických zásad TČM

- Letní škola TČM         ...... /lektor Ing. Petr Mokrý/

________________________________________

- Čtení Akášických záznamů (propojení se záznamy duše).../lektor Edita Lemiana Santiago/

- Tajemství pánevního dna (oživení přirozenosti svalů pánevního dna) .. /Jana Rosa/

- Shiatsu škola - jednoleté studium /lektor Mgr. Grigor Levi Minasjan/

- Lymfatická reflexní masáž /lektor Petr Vlček/

- Reflexní terapie orgánového systému /lektor Petr Vlček/

- Reflexní terapie pohybového systému /lektor Petr Vlček/

- Refelxní terapie Duše /lektor Petr Vlček/

- Regresní terapie základní a pokračovací kurz 1 / lektor Ester Davidová/

- Masáž poprsí /lektor Mgr. Grigor Levi Minasjan/

- Španělská regenerační masáž obličeje /lektor Mgr. Grigor Levi Minasjan/

- Kraniosakrální osteopatie I. a II. /Inka Tichá/

- Kvantování srdcem /Andrea Mačalíková/

- Ženská bylinná napářka v těhotenství, během porodu a v šestinedělí /Mgr. Monika Valová/

____________________________________

FACILITÁTOR KONSTELACÍ - dvouletý konstelační výcvik, zakončený certifikací /Koučink Akademie Libchavy, lektoři: Zdeněk Štěpánek PCKA, PCC, PhDr. Miroslav Hajduk, MUDr. Ivana Wurstová, Jitka Vodňanská, Jiří Šmejkal)

____________________________________

QIGONG:

- Zhong Yuan Qigong - I. stupeň

- Qigong Ba Duan Jin

 aktivní praxe v Qigongu od roku 2007